• לוגו

   עיצוב לוגו כחלק ממיתוג

   ינואר 2007

  • עיצוב לוגו

   לוגו הוא אלמנט גרפי, איור או עיבוד טקסט שנוצר במטרה לייצג ארגון או מוצר אשר מזוהה בתודעת הציבור. לוגו טוב זה לוגו פשוט, רלוונטי לעסק, זכיר, מדרגי, וברוב המקרים, ילווה בסמל ובמלל. לעיתים, ישולב המלל כחלק מהאלמנט הגרפי ולעיתים הסמל יכיל טקסט בלבד, ללא אובייקט גרפי נלווה. הלוגו יכול להופיע, על מוצר או מבנה או מדי עובדים ובמקומות נוספים שבהם יש לזהות את הארגון.

  • האתגר

   לייצר לוגו אשר מותאם לצרכי הלקוח אשר מעבר את אופי החברה ואת מה שהיא מתעסקת.

 • logos

הלוגו

תהליך ליצירת לוגו

בחירת השם שישקף את אופי הארגון וסימן היכר שהוא מהווה כלי מיתוג מרכזי לארגון ויצורף לכל מוצר פרסומי או יצרני של הגוף אליו הוא שייך.
עיצוב הלוגו הוא השלב הראשון בהקמת מערך תדמיתי ושיווקי עבור כל גוף או ארגון. ייחודי, קליט, ופשוט, אמור להיחרט בזיכרונו של הלקוח כסימן היכר הבלעדי של החברה. הלוגו אמור לאפשר ללקוחות לזהות בקלות את המוצר שהם מחפשים וכך לאפשר שמירה על נאמנות למוצר ולחברה.
לוגו ייחודי הוא נעים ומושך את העין. הוא גם אחד הדברים המבדילים אותך ממתחריך. יש להבטיח שלוגו יראה טוב בכל גודל – קטן כגדול, כך שיוכל להתאים למגוון רב של שימושים. הלוגו חשוב שהלוגו יהיה מובן גם בשחור לבן, חשוב לבחור בגופן מיוחד אשר משדר ללקוח משמעות הקשורה לעסק או לגוף, הלוגו אמור להשתלב ברקע ולא להפריע לעין יתר על המידה

החלטה צבעונית

מומלץ מקסימום 3 צבעים קליטים ובעלי משמעות המתאימה למוצר\אופי החברה. טבלת צבעים מומלצת ומשמעותם
תוכלו למצוא ב- Significance Of Color In Logos, מומלץ לבצע התאמת צבעים על פי קטלוג פנטון - Pantone Colors.
צבעוניות טובה מעבירה תחושה מבחינה פיזיולוגית שמשקפת את אופי הארגון או העסק.

3 סוגי לוגו

לוגו כסמל גרפי בלבד - סמל גרפי ייחודי אשר יאפשר ללקוחות לקשר אותו באופן אוטומטי לחברה\ארגון.

שם החברה כסמל הלוגו - לוגו טקסטואלי אשר מעוצב בפונטים וצבעים ייחודיים המתאימים למסרים נסתרים אשר משתלבים עם אופי החברה.

לוגו כסמל ושמו של העסק - סמל גרפי ייחודי בתוספת שם של החברה, כאשר השם מוטמע בתוך הסמל או באחד מצדדיו וכתוב בגופן וצבע מתאימים המאפיינים אותה. השם משולב כחלק מהאלמנט גרפי שעוזר להיטמע בזיכרונם של הלקוחות הנחשפים עליו.

לוגו לארגונים שונים

עיצוב לוגו לפי אופי הארגון והמסר שהם רוצים להעביר

 • החוויה שלי מיצירת לוגו

  יצירת לוגו לעסק או חברה זה מאוד מאתגר, מרגע של הפגישה עם הלקוח אפיון של הלקוח והעסק שלו, ביצוע חקירה של המתחרים הסיור המוחות כל תהליך העיצוב כולל הסקיצות תהליך מאוד מהנה במיוחד אלה שיודעים מה הם רוצים אך עדיין פתוחים לשינויים, אחרי חשיבה מעמיקה וסקיצות התוצאה יוצאת כל כך יפה שאני מרגיש כיאלו נולד לוגו חדש שאנחנו יכולים להיות גאים בו...

 • ליצירת קשר

  בקליק אחד תוכלו גם אתם ליהנות מהשירות שלי להשארת פרטים לחץ כאן